Maisto pristatymo paslaugas, maisto pristatymas, maistas į namus, maistas į darbovietę, maistas į darbą, valgių pristatymo paslaugos, valgiai į namus, valgiai į darbą, valgiai į darbovietę, gėrimų pristatymo paslaugos, gėrimai į namus, gėrimai į darbovietę, maisto pristatymo paslaugas teikiančios įmonės, valgio pristatymo paslaugas teikiančios įmonės, maisto pristatymas visą parą, valgių pristatymas visą parą, gėrimų pristatymas visą parą, nemokamas maisto pristatymas, nemokamos valgių pristatymas, nemokamos maisto pristatymo paslaugos, nemokamos valgių pristatymo paslaugos, dienos pietų pristatymas į darbą, dienos pietų pristatymas į darbovietę, maisto pristatymas furšetams, maisto pristatymas banketams, išvažiuojamoji maisto gamyba, maisto pristatymas vestuvėms, maisto pristatymas šventėms.
Rajonas:
Būtini duomenys: Infopuslapis  El. paštas  Tinklalapis       

Rasta įmonių: 4. Rodomi rezultatai: 1 - 4.
  • 1
  • Puslapiai:


FRIEDRICHO MAISTAS Į NAMUS, UAB FRIEDRICHO PASAŽAS

Valgiaraštyje – kulinarinis viso pasaulio žemėlapis: nuo itališkų picų ir lietuviškų cepelinų iki gardžiausių jūrų gėrybių. Kliento užsakyti patiekalai sandariai supakuojami ir pristatomi karšti su reikiamais įrankiais ir servetėlėmis.
Tiltų g. 26A, LT-91246 KLAIPĖDA - (46) 401320

NAUDAVA, UAB

http://www.grynasmaistas.lt
Nemuno g. 115, LT-93249 KLAIPĖDA - (645) 31913

ROMDERA, UAB kavinė-valgykla

http://www.romdera.lt
Įmonių darbuotojų maitinimas. Verslo pietų pristatymas. Mokinių maitinimas (stovyklų, sporto renginių metu). Įmonių, organizacijų banketai, furšetai, kavos pertraukėlės. Šeimos šventės (vestuvės, jubiliejai, krikštynos). Gedulingi pietūs.
Danės g. 8, LT-92109 KLAIPĖDA - (698) 71424

SIMASTA, UAB

Maitinimo paslaugos, nemokamas dienos pietų pristatymas į biurą ir pan.
I. Simonaitytės g. 24, LT-95134 KLAIPĖDA - (685) 56277
  • 1
  • Puslapiai: